A o co jsme hráli, nebo aktuálně hrajeme?

Soutěžili jsme o vstupenky na čtvrteční Listování Lukáše Hejlíka v Divadle na Šantovce

05.06.2017
Vyhlásili jsme soutěž o vstupenky na Listování s Lukášem Hejlíkem, který představí knihy C. D. Payna...Veggie fest poprvé v Olomouci. Soutěžili jsme o vstupenky na celodenní program!

05.05.2017
Vyhlásili jsme soutěž o vstupenky na Veggie fest v Olomouci. Stačilo se seznámit s programem akce, správně...Visáči v Olomouci! Soutěžili jsme o lístky na koncert Visacího zámku s SPS

28.03.2017
Pořadatelé turné ve spolupráci s portálem City.cz vyhlásili soutěž o vstupenky na punkový večer v podání...Soutěžili jsme o cvičení v Expresce - máme týden cvičení zdarma pro všechny ženy!

06.03.2017
Všechny ženy, které se zapojily do soutěže s Expreskou Olomouc, zde získaly automaticky týden cvičení...Hráli jsme o vstupenky na Dámskou jízdu s předpremiérou filmu Padesát odstínů temnoty

07.02.2017
Vyhlásili jsme bleskovou soutěž o pár vstupenek na Dámskou jízdu s předpremiérou filmu Padesát odstínů..."Lajkněte" foto vozu Atlant–taxi s reklamou na portál City.cz a získejte dárek!

01.02.2017
Vozy Atlant-taxi křižují Olomouc ve dne v noci. A nově se některé ze žlutých taxíků na střeše pyšní světelnou...Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: