Na Sigmě padl pouze jediný gól. Frýdek-Místek musel nakonec odjet s prázdnou

Olomouc tradičně vstřelila branku jen několik minut po začátku zápasu. Jednobrankový náskok dokázala Sigma udržet až do jeho samotného konce a potvrdila pozici lídra.

Ani tento zápas domácí Sigma nezahálela, i když motivace postupu do první ligy už je překonaná. Domácí vstřelili hned první branku zápasu po dvou minutách hry

. A to konkrétně Jakub Plšek. Právě tento moment shodil hostující frýdecké trochu psychicky dolů. Sigma držela své protihráče drtivou většinu poločasu pod tlakem a vytvářela si šance.

Hostující Michal Švrček v druhé části nakopl tyč. Mohl Frýdek-Místek dostat do vyrovnání. Olomouc mohla následně třikrát zvýšit. Spíše ale z jejích nepřesností zůstalo skóre pouze na 1:0.

Skóre takové zůstalo i do konce zápasu. I přestože se ještě o vyrovnání snažil Matěj Mihálek.

Autor: Lucie Pinková

V City.cz publikuji od začátku studia žurnalistiky, tedy od roku 2016. Doposud jsem nejčastěji psala o sportovních tématech, věnuji se ale i zpravodajství, převážně z Brna a Olomouce, z měst, ke kterým mám nejblíž.

Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.