A o co jsme hráli, nebo aktuálně hrajeme?

Kdo vyzkouší stezku odvahy, tajemné bludiště či degustační menu s upíry? Soutěžili jsme o vstupenky!

24.10.2019
V pevnost duchů se v poslední říjnovou sobotu promění olomoucká Pevnost poznání. Děti i dospělí si mohou...Výzva pro dobrodruhy! Soutěžili jsme o vstupenky na olomoucký Snow Film Fest

16.10.2019
Celovečerní pásmo špičkových filmů o zimních sportech a dobrodružstvích během října až prosince zavítá...Olomoucký Garden Food Festival láká milovníky chutí. Soutěžili jsme o vstupenky!

25.09.2019
Na olomouckém Garden Food Festivalu se představí na šest desítek vystavovatelů, kteří svým menu jistě...Hmyz i hadi na talíři? Soutěžili jsme o pět párů vstupenek na Extrem food festival!

25.08.2019
Čtvrtý ročník Extrem food v Olomouci se blíží. A letos organizátoři slibují ještě větší extrém! Těšte...Bowling je pro padavky, bulzajz je pro všechny. Hráli jsme o poukaz na hod sekerou!

20.08.2019
Extrémní zábava v podobě házení seker a dalších ostrých předmětů na terč není v Česku příliš rozšířená....Multikino zve na Dětskou neděli s bohatou tombolou. Hráli jsme o dvě jednotlivé vstupenky

09.07.2019
Kino CineStar Olomouc pořádá 4. srpna Dětskou neděli. Malí i velcí diváci se mohou těšit na předpremiéru...Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: