Šestnáctiletý hoch se nevrátil ze školy v Olomouci. Pátrají po něm policisté  Olomouc
  31.01.2017

Mladík, který se v pondělí nevrátil ze školy a nedal o sobě nikomu vědět, je nyní v hledáčku policie. Pátrají po něm a žádají při jeho hledání o pomoc. Šestnáctiletý chlapec na sobě při odchodu měl béžové kalhoty, červené boty, černou bundu s kožešinou na kapuci a bílou kšiltovku. Na čele má jizvu.

Šestnáctiletého Hynka Ležáka naposledy viděli v pondělí 30. ledna kolem půl třetí odpoledne ve škole v Olomouci. Od té doby o sobě nepodal žádnou zprávu a domů se nevrátil.

„Pohřešovaný vypadá na 15 až 16 let, má hubenou postavu. Vysoký je kolem 158 centimetrů. Vlasy má hnědočerné, na bocích vystříhané, na temeni delší. Oči má hnědé. Na čele, v horní části, má jizvu,“ popsala policejní mluvčí Irena Urbánková.

V době odchodu na sobě měl kalhoty béžové až pískové barvy, červené kotníčkové boty značky Nike, červenou mikinu s kapucí a černou zimní bundu s kapucí olemovanou kožešinou.

„Na zádech měl batoh v kombinaci barev zelené a fialové s vyobrazením obličeje. Na hlavě měl bílou kšiltovku s výšivkou Mayoss. Mladík může nosit také brýle, ale v době ochodu je neměl,“ doplnila mluvčí.

Policisté nyní žádají o pomoc při hledání chlapce. „Kdo pohřešovaného někde viděl nebo ví, kde se zdržuje, prosíme, aby ihned kontaktoval nejbližší policejní služebnu ČR, nebo policisty obvodního oddělení Olomouc 2 na telefonu 974 767 701,“ dodala Urbánková.

Informace o pohřešovaném mohou lidé sdělit kdykoliv i prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158.


Autor: Vendula Šťávová
Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: