VIDEO: Policie hledá sprejera, který počmáral fasádu. Zachytily ho kameryZatím neznámého "umělce", který se rozhodl ozdobit fasádu domu v olomoucké ulici Na Vozovce hnědým nápisem, hledá policie. FOTO: Policie ČR, záznam kamery  Olomouc
  18.10.2017

Zatím neznámého "umělce", který se rozhodl ozdobit fasádu domu v olomoucké ulici Na Vozovce hnědým nápisem, hledá policie. Sprejera zachytily kamery a policie tak žádá o spolupráci při pátrání.

V noci z úterý na středu 4. října se vydal do olomouckých ulic se sprejem v ruce zatám neznámý "umělec". Ten si vyhlédl dům v ulici Na Vozovce a hnědou barvou na jeho fasádu nastříkal nápis. 

"Hnědou barvou nastříkal na zeď nečitelný nápis o velikosti 275 krát 115 centimetrů. Poškozenému společenství vlastníků tak vznikla škoda za předběžně čtyři tisíce korun," uvedla mluvčí policie Olomouckého kraje Irena Urbánková.

Zatím neznámého sprejera však zachytila kamera a nyní mu hrozí až rok vězení. 

"Pokud by někdo z kamerového záznamu muže poznal nebo by disponoval informacemi, které by pomohly ke zjištění jeho totožnosti, ať prosím kontaktuje policisty," vyzvala mluvčí policie. Využít mohou lidé bezplatnou telefonní linky 158 nebo navštívit osobně služebnu policie v Sokolské ulici v Olomouci. Autor: Michal Kolařík

Novinář, copywriter, hudební textař. Zakladatel portálu City.cz. Projekt, ještě pod názvem Jihlava City, získal 3. místo v soutěži Rozjezdy roku 2015 v Kraji Vysočina.

Místo události: Na Vozovce,Olomouc

  • Líbil se vám článek?
  • Zajímal by článek někoho z vašich přátel?
  • Máte co k článku říct? Využijte komentářů...

  • Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

    Partneři portálu: