Bowling je pro padavky, bulzajz je pro všechny. Hráli jsme o poukaz na hod sekerou!Extrémní zábava v podobě házení seker a dalších ostrých předmětů na terč není v Česku příliš rozšířená. V olomouckém Bulzajz jsou v těchto hrách jedineční. Těšte se na netradiční zážitek pro celou rodinu.

Skvělý způsob odreagování a prožití příjemného odpoledne s přáteli nebo rodinou. Pro dvojice a skupiny originálně zabitý volný čas. Sklepení domu na Dolním náměstí v centru Olomouce slibuje nevšední zážitek.

Zájemci se naučí vrhat sekerou na terč, seznámí se s některými hrami a potom můžou pilovat trefu na terč a nebo mezi sebou soutěžit.

Rozhodně samotné sekery nejsou nudné. Ale pivo se k nim hodí. V Bulzajz připravili pro návštěvníky Pseudobar s výběrem piv z různých koutů české kotliny. 

Portál City.cz ve spolupráci s Bulzajz Olomouc připravil soutěž o poukaz v hodnotě 200 korun na vstupné a hod sekerou s přáteli.

Uzávěrka soutěže byla ve čtvrtek 15. srpna o půlnoci. Ze soutěžících, kteří zareagovali na soutěžní otázku, byla vygenerována jako výherce Markéta Novotná

O způsobu vyzvednutí poukazu jsme výherkyni informovali e-mailem.


Extrémní zábava v podobě házení seker a všeho možného na terč. K tomu pseudobar s pivními speciály celé republiky.

 Benefit: Každá 10. hra hod sekerou Bulzajz se Citykartou zdarma.

724 842 711Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: